UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 12612158
nr 1261 2158
Bordspendyl
1800-tal, mässing. Höjd: 38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:06:42
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Mässing
Bordspendyl
Kondition: slitage, skador
nr 1261 2158
Bordspendyl
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 17 juni 2019 |
Mässing